Denk mee over de organisatie van psychiatrische zorg voor mensen met een verstandelijke beperking

Publicatie datum: 23 juli 2026

Onze collega Anneke Visscher doet onderzoek naar hoe psychiatrische zorg voor mensen met een verstandelijke beperking binnen zorgorganisaties is georganiseerd en ze is opzoek naar mensen die hun ervaringen willen delen. 

Mensen met een verstandelijke beperking hebben een verhoogd risico op psychische klachten. Tegelijkertijd is het organiseren van passende psychiatrische zorg vaak complex. Onderzoeker en arts VG in opleiding Anneke Visscher doet daarom onderzoek naar hoe psychiatrische zorg voor mensen met een verstandelijke beperking binnen zorginstellingen is georganiseerd. 

Hiervoor is Anneke op zoek naar mensen die hun ervaringen willen delen. Door de inzichten van naasten, begeleiders en behandelaren samen te brengen, wil zij beter begrijpen hoe de psychiatrische zorg in de praktijk is georganiseerd en waar kansen liggen voor verbetering. Doe jij mee?

De groepsbijeenkomsten vinden plaats tussen half oktober en eind december 2026. 

Interesse of meer weten?

Neem contact op met Anneke Visscher via Anneke.Visscher@radboudumc.nl of kijk op onze website.